BIG Kergejõustiku Kuldliiga talvise sessiooni võitis üldkokkuvõttes Mirjam Liimask. Täna 60m tõkkeid ajaga 8,39 läbinud Mirjam Liimask kogus kolme talvise BIG Kuldliiga etapiga 4473 punkti, millest piisas ka kokkuvõttes talvise BIG Kuldliiga võiduks. Kokkuvõttes sai teise koha Jaanika Meriküll 4158 punktiga ja kolmanda koha Sirkka-Liisa Kivine 4123 punktiga.

BIG Kergejõustiku Kuldliiga finaaletapi parima tulemuse eest hoolitses kuulitõuke hiid Taavi Peetre, kelle võidutulemuseks jäi 19.27. Sellega edestas ta Raigo Toompuud 90 cm-ga (Toompuu tulemus täna 18.37). Naiste kuulitõukevõitja oli täna hooaja tippmargi 15.21-ga Eha Rünne.

Väga tuliseks kujunes täna meeste 60m sprint, milles Eesti 400m siserekordi omanikul Martin Vihmannil jäi õige pisut puudu, et ületada lõpujoon enne Marek Niitu- ajad täna: Niit 6,80 ja Vihmann 6,83. Kolmandana lõpetas jooksu Henri Sool (6,90) ja neljandana lätlane Dimitrijs Hadakovs (6,91). Naiste 60m sprondi võitis täna Þanna Vladimirova ajaga 7,66.

Meeste 800m jooksus oli omalaadne Eesti-Leedu maavõistlus, millest võidukalt väljusid leedukad. Eesti sisemeistri Priit Lehismetsa (1.52,96) ja Roman Fosti (1.53,44) ees lõpetas võitjana Vygantas Juskevicius, saades ajaks 1.52,96. Naiste 800m jooksis hooaja parima jooksu Maria Sahharova, kelle võiduajaks näitas kell 2.10,35.

Oodatud alana kavas olnud meeste kaugushüppes, kus kohal oli 8-meetri-mees Venemaalt Dmitri Abramov, läks võit lõpuks siiski Abramovile. Esimesel katsel jalale viga teinud Abramov sai parimal katsel kirja 7.25. Teise koha pälvis isikliku rekordiga viis vooru võistlust juhtinud Tõnis Sahk (7.19). Naiste kaugushüppes polnud täna vastast Sirkka-Liisa Kivisele- paremaks tulemuseks temale jäi täna 6.28. Eesti vastne viievõistluse tðempion Kaie Kand suutis täna lennata 5 meetri ja 90 sentimeetri kaugusele.

Teisi paremaid tulemusi: Meeste 60m tj- 1. Andres Raja 7,97; 2. Rene Oruman 8,03; Meeste kõrgus- 1. Marko Aleksejev 2.16; Naiste kõrgus- 1. Anna Iljuðtðenko 1.80.

BIG Kergejõustiku Kuldliiga suvine sessioon, kus mängitakse siis välja ka 100 000 eesti kroonine Jackpot, algab mais Rakveres. Kulgedes mööda suve veel Valgas, Kärdlas ja Tartus, kulmineerub suvine BIG Kuldliiga 30. augustil Tallinnas Kadrioru staadionil.