Eesti sisemeistrivõistlustel Lasnamäe sisehallis sündis laupäeval Eesti siserekord teivashüppes, kui
Kristina Ulitina ületas esimesel katsel 3.92. Kalevlanna tegi ühe katse ka 3.96-l, kuid see ebaõnnestus.
Teine oli Renna Tõniste (SK Leksi 44) 3.60 ja kolmas Jekaterina Kaisina (Kalev) 3.50-ga.

Naiste 60 m tõkkejooksu kiireim oli oodatult Mirjam Liimask, kuid sise-MM-i normist jäi 8,26-ga lõpetanud
Tartu kalevlannal siiski veidi puudu. Teine oli Jaanika Meriküll (TÜ ASK) 8,59 ja kolmas Ebe Reier
(Pärnumaa SL) 8,64-ga. Sileda 60 m jooksu võitis Katrin Käärt (Pärnu Kalevi KJK) 7,49 sekundiga. Hõbeda sai Reier 7,55 ja pronksi Þanna Vladimirova (NPSK Narvic) 7,66-ga.

400 m jooksus olid kolm paremat Jekaterina Duman (TÜ ASK) 56,00, Hege Mardiste (SS Kalev) 56,50 ja Maria Sahharova (SS Kalev) 56,65-ga. 1500 m jooksus oli ülekaalukas võitja Jekaterina Patjuk (TÜ ASK) 4.35,15-ga. Teise koha sai Svetlana Bobõlkova (KJK Kalev-Sillamäe) 4.47,32 ja kolmanda Katrin Kuusk (SS Marathon) 4.48,99-ga. Kolmikhüppes jäi Veera Baranoval (EPMÜ SK) 14 meetrist vajaka 14 sentimeetrit. Hõbemedali sai kaela Kaire Leibak (Tartu Kalevi KJK) 13.44 ja pronksi Ann Hiiemaa (KJK Järvala) 12.09 eest. Kuulitõukes jätkub Eha Rünne (SS Kalev) valitsusaeg, järjekordse kulla andis 14.55, kuid esikohaks piisanuks ka kõigist ülejäänud tõugetest (lühim 14.20), sest teiseks jäänud Raine Kuningas (Pärnu Kalevi KJK) tõukas 13.21. Pronksi sai Leana Vahter (KJK Saare) 12.85-ga.

Meestest ründas Taavi Peetre (TÜ ASK) kuulitõukes 20 meetri piiri, kuid pidi rahulduma 19.59-ga. Meistrile järgnesid Raigo Toompuu (Nõmme KJK) 18.40, Märt Israel (Audentese SK) 17.35 ja Margus Hunt (KJS Sakala) 17.27-ga. 60 m jooksus edestas kõiki Argo Golberg (Audentese SK), kelle võiduaeg oli 6,78. Marek Niit (KJK Saare) oli 6,80-ga teine ja Henri Sool (SK Altius) 6,85-ga kolmas. Tõkkesprindi võitis mitmevõistleja Andres Raja (KJK Lõunalõvi) 7,96-ga, järgnesid Rauno Kirschbaum (SK Altius) 8,14 ja Riho Õll (Nõmme KJK) 8,19-ga.

400 m võitis sel aastal Eesti rekordit parandanud Martin Vihmann (SK Altius) 47,68-ga. Teine oli Viljar Jorro (KJK Lõunalõvi) 49,38 ja kolmas Priit Lehismets (SK Elite Sport) 49,63 sekundiga. 1500 m jooksus mahtus esikolmik 1,33 sekundi sisse. Võitis Nikolai Vedehin (TÜ ASK) 3.51,27-ga, hõbeda sai tema
klubikaaslane Tiidrek Nurme 3.51,97 ja pronksi Roman Fosti (KJK Viimane Ring) 3.52,60-ga.

Teivashüppes ületas Eigo Siimu (KJS Sakala) 5.00, Aigar Kukk (Tartu Kalevi KJK) 4.80 ja Päärn Brauer
(SK Leksi 44) 4.60. Kolmikhüppes sai esikoha Lauri Leis (KJK Lõunalõvi) 16.21-ga. Järgnesid Jaanus Suvi (KJK Järvala) 15.51 ja Meelis Uudmäe (Nõmme KJK) 14.43.