Eesti klubide talvistel karikavõistlustel Lasnamäe hallis ületas kõrgushüppes Viktoria Leks esimesel katsel 1.90 ja kordas 7. veebruaril kolmeaastaseks saavat Kärt Siilatsile kuuluvat Eesti siserekordit. Meestest sai esikoha Rainer Piirimets samuti esimesel katsel ületatud 2.08-ga. Mirjam Liimaskil jäi reedel Eesti siserekordist 60 m tõkkejooksus vajaka 0,05 sekundit. Tartlanna lõpetas võistluse 8,25 sekundiga. Teine oli Jaanika Meriküll, kolmas Kristi Kiirats 8,63-ga. Teise esikoha sai Liimask 60 m jooksus 7,52 sekundiga, kuid Ebe Reier oli aga vaid 0,01 sekundit aeglasem.

Meeste lühikeses tõkkejooksus oli kiireim eeloleval nädalavahetusel Reval Hotels Cupi seitsmevõistlusel osalev Andres Raja 7,98 sekundiga. 60 m jooksus edestas Marek Niit 0,04 sekundiga Argi Golbergi, ajad vastavalt 6,74 ja 6,78. Kolmas oli Henri Sool 6,82-ga.

Niit võitis ülekaalukalt ka 200 m jooksu uue Eesti siserekordi 21,23 sekundiga, teine oli Taavi Liiv 21,99-ga. Senine tipptulemus kuulus Martin Vihmannile 21,36-ga ja oli püstitatud 19. veebruaril 2005. Kolmas Eesti rekord sündis meeste 400 m jooksus, kui Vihmann lõpetas 47,50 sekundiga. Aivar Ojastu poolt püstitatud senine rekord oli kolm sajandikku kehvem ning oli joostud juba 24. veebruaril 1990 Stockholmis. Naiste 400 m võitis Hege Mardiste 56,33-ga. 1500 m jooksus olid ülekaalukad võitjad Tiidrek Nurme 3.52,11 ja Jekaterina Patjuk 4.37,62-ga.

Meeste kuulitõukes sai Taavi Peetre kirja kolm katset, kõik üle 18 meetri - 18.38, 18.98 ja 18.76.
Raigo Toompuu tõukas 17.92 ja Margus Hunt 16.86. Naistest oli 13.70 tõuganud Eha Rünne edu Maris Rõngelepa ees täpselt üks meeter. Teivashüppe võitsid Päärn Brauer 4.60 ja Kristina Ulitina 3.86-ga, kolmikhüppe Lauri Leis 15.73 ja Veera Baranova 13.58-ga (teine Sirkka-Liisa Kivine 13.44-ga).