Jalgpalli MM-võistluste tõttu nädala sees peetud EK-võistluste Superliiga jõuproovi Malagas (Hispaania) võitsid Prantsusmaa meeskond ja Venemaa naiskond. Venelased olid esikohale lähedal mõlemal rindel, kuid prantslased lõpetasid viimasel alal 4 x 400 m jooksus võitjatena samas kui venelased said vaid eelviimase seitsmenda koha. Venemaa viiepunktilisest edust sai viimase alaga seega kahepunktiline kaotus (vastavalt 118 ja 116). Kolmas oli Suurbritannia 109 punktiga. Järgnesid Poola 107, Ukraina 103, Hispaania 99,5, Itaalia 93, Saksamaa 86,5 ja Soome 65 punktiga.

Naiste seas oli Venemaa esinduse ülekaal aga mäekõrgune - maksimaalsest 180 punktist teeniti 155, kusjuures 20 alast võideti 11, lisaks veel 5 teist kohta ja üks kolmas plats. Ainus viltuvedamine oli teivashüppes, kus Svetlana Feofanova ei ületanud kolmel katsel algkõrguseks valitud 4.40-t. Poola sai teise koha 111,5 punktiga, kolmas oli Ukraina 99, neljas Prantsusmaa 98, viies Saksamaa 93, kuues Hispaania 90, seitsmes Suurbritannia 84, kaheksas Rootsi 81 ning üheksas Rumeenia 76,5 punktiga.

Teisel päeval saavutati häid tulemusi eelkõige väljakualadel, kui läinud laupäeval MR-i taas enda nimele saanud Tatjana Lõssenko heitis vasarat 76.50 ja Piotr Malachowski Poola rekordiks ketast 66.21 (teine oli sakslane Lars Riedel 63.47 ja kolmas hispaanlane Mariano Pestano 62.35-ga). Meeste odaviskes suutsid piigi üle 80 meetri saata vaid soomlane Tero Pitkämäki (85.30) ja venelane Sergei Makarov (82.43).  teivashüppes ületas Robert Mesnil (Prantsusmaa) 5.70, kolmikut hüppas Fabrizio Donato (Itaalia) 16.99.

Naiste seas võitis kõrgushüppe Kajsa Bergqvist (Rootsi) 1.97-ga, kaugushüppe Tatjana Kotova (Venemaa) 6.67-ga ja kuulitõuke Petra Lammert (Saksamaa) 19.36-ga (edestas Venemaa esindajat Irina Hudorðkinat ühe meetri ja 7 sentimeetriga!).

200 m jooksu võitsid Olga Zaitseva (Venemaa) 22,73 ja Christian Malcolm (Suurbritannia) Euroopa selle hooaja tippaja 20,29 sekundiga (prantslane Ronald Pognon kaotas 0,08 sekundiga). Meeste 800 m kiireim oli Juan de Dios Jurado 1.46,00, naiste 1500 m võitis Julija Tðiþenko 4.14,39, meeste 3000 m Sergio Gallardo (Hispaania) 8.27,78 ja naiste 5000 m Lilija Ðobuhhova (Venemaa) 16.18,23-ga.