Jaanipäeva eel Raasiku aleviku tänavatel toimunud 5,8 km pikkusele Rahvajooksule ja kepikõnnile kogunes lisaks kohalikele jooksusõpradele osalema ka huvilisi Tallinnast ja Ida- Virumaaltki. Äikseeelses palavuses alustaski kõige kiiremalt tituleerituim Vjatðeslav Koðelev, kes lõpetas ajaga 17.57. Alul Virumaa jooksjaga samas tempos alustanud Kehra jooksja Taivo Püi kaotas finiðijoonel veidi üle poole minuti.

Raasiku valla parima jooksja auhinna teenis kolmandana lõpetanud Andres Soikka ajaga 19.09. Parim jooksja 18-aastaste hulgas Martti Klaus (Kehra) lõpetas 7. ajaga 21.43 ning 16-aastaste hulgas Janek Jaðkov (Peningi ) 18. kohaga, kulutades veidi üle poole tunni.

Ka naiste hulgas läks esikoht Ida- Virumaale, sest 16-aastaste neidude klassi võitnud Nastja Taar lõpetas ajaga 24.10 juba üldjärjestuses 11. Raasiku valla kiireima naise auhinna võitis Heli Tomps, üle 45-aastaste naiste hulgas oli kiireim Marika Veerbaum (Kehra).

Enne tänavajooksu toimus ümber Raasiku Rahvamaja ka ligi poolekilomeetrine lastejooks (1995 ja hiljem sündinutele), mille ajaga 1.37 võitis Fred Metsmaa, teenides Raasiku kiireima poisi karika. Kiireima tüdruku tiitli pälvis alles 6-aastane Tuuli Vooglaid, kes tunnistas vaid kolme poisi paremust. Kuna koos jooksid erinevate vanuseklasside lapsed, siis selgusid siit ka teised medalivõitjad. 1997/98 sündinud poiste seas oli kiireim Robert Teder ning kõige nooremate hulgas Morris Jaansalu, 1997/98 sündinud tüdrukute hulgas võitis Jaanika Jaasmaa ning kõige vanemate neidude seas Riina Torim.