Gulfija Hanafejeva sai naiste vasaraheite MR-i omanik olla vaid loetud päevad. Venemaa meistrivõistlustel Tuulas 77.26 heitnud ja Tatjana Lõssenkolt rekordi üle võtnud Hanafejeva jäi sellest täna Þukovskis peetud vendade Znamenskite mälestusvõistluste järel jälle ilma, sest 22-aastane Lõssenko heitis 77.41. Võistlusel, kus üle 74,5 meetri heitsid neli naist, pidi Hanafajeva oma 74.52-ga leppima alles neljanda kohaga.

Teine oli Jekaterina Horoðihh 76.63 ja kolmas Jelena Konevtsova 75.07-ga.  Meeste tulemused jäi naiste omadest hulga tagasihoidlikemateks, võitis Sergei Kirmassov 76.87-ga, Ilja Konovalov heitis 76.32 ja Juri Voronkin 74.99.

Kuuli tõukasid Olga Ivanova 18.96 ja Oksana Gaus 18.61. Kolmikhüppes jäid tulemused tagasihoidlikeks, kui Jelena Oleinikoval piisas esikohaks 14.17-st. 200 m jooksu võitis Svetlana Pospelova 22,86-ga, teine oli vahepeal dopingu kasutamise eest karistust kandnud Anastassia Kapatðinskaja 23,11-ga.

Kaugushüppes sai Kirill Sossunov kirja 8.13, kõrgushüppes ületasid Aleksandr Ðustov ja Sergei Kljugin 2.22 ja Vjatðeslav Voronin 2.19. 110 m tõkkejooksus oli kiireim Igor Peremota 13,43 sekundiga.