Kergejõustiku Euroopa võistkondlike karikavõistluste I liiga jõuproovil Prahas lõpetas Eesti meeskond esimese päeva (10 ala) 38 punkti ja kuuenda kohaga. Juhib Belgia (62 punkti), järgenvad Tðehhimaa (58) ja Rootsi (52). Neljandal kohal olev Valgevene on Eestist ees 8 punkti ja viiendal kohal asuv Ðveits 2 silma. Eesti selja taga on seitsmendal positsioonil Norra (32) ja viimane on avapäeva lõppedes Austria (31).

Vasaraheites sai Margus Hunt kirja 60.21, mis andis kuuenda koha. Sellele järgnesid aga paraku kolm viimast ehk kaheksandat kohta jooksualadel. 400 meetri tõkkejooksus jäi Arne Nirk 58,37-ga selgelt viimaseks (kaotust eelviimasele 6 sekundit).

100 meetri jooksus ebaõnnestus Eesti rekordiomanik Argo Golberg, kes sai kirja ülimalt kummalise tulemuse 16,76 ning oli samuti viimane. Kaheksanda kohaga pidi leppima ka Tiidrek Nurme 1500 meetri jooksus, kelle aeg oli 4.05,20.

Kolmanda koha punktid teenis Eesti kaugushüppes, kus Jaanus Uudmäe sai kirja tulemuse 7.59. 400 meetri jooksus sai Martin Vihmann ajaga 47,28 5. koha. Sama koha punktid tulid ka 5000 meetri jooksust, kus Pavel Loskutov sai kirja aja 14.13,01.

Kuulitõukes tõi Taavi Peetre tulemusega 19.32 Eestile teise koha ja kõrgushüppes 2.14 ületanud Marko Aleksejev kolmanda koha punktid. 4x100 m teatejooksus sai kvartett Rene Oruman - Henri Sool - Martin Vihmann - Marek Niit  neljanda koha punktid ajaga 39,86.