Tarmo Jallai püstitas uue Eesti rekordi 110 meetri tõkkejooksus. Mehhikos Veracruzis toimunud võistlusel sai 27-aastane tartlane ajaks 13,62. Eelmine rekord 13,67 kuulus samuti Jaanus Kriiski õpilasele ja oli joostud  kaks aastat tagasi Walnutis. Veebruarikuus oli tõkkesprinter enda nimele võtnud ka sisetippmargi 60 meetri tõkketes ajaga 7,76.

Esimest korda jooksis Jallai alla 14 sekundi 2002. aastal, kuid 13,99 sündimisel aitas kaasa tuul. Aasta hiljem sai ta tuulega kirja 13,92 ja tunamullu sünis eelmine tippmark. Eelmisel hooajal jäi Jalli parimaks 13,85.

Veracruzis kuulusid kolm paremat kohta ameeriklastele. Võitis Robby Hughes 13,26-ga, järgnesid David Payne 13,37 ja Aubrey Herring 13,44-ga. Eestlase selha taha jäi tugev rootslane Robert Kronberg 13,64-ga.