Philadelphia peetud igakevadistel võistlustel (112. Penn Relays) näidati Pennsylvania ülikooli staadionil laupäeval ridamisi häid tulemusi. Meeste 100 m jooksu võitis MR-i valdaja Asafa Powell 10,10 sekundiga. Jamaikalase järel sai teise koha USA sprinter Rodney Martin 10,24 sekundiga.

Naiste 4 x 100 m teatejooksus sai USA Sinine naiskond (Rachelle Boone-Smith, Muna Lee, LaTasha Colander, Lauryn Williams) võiduajaks 42,81. Meeste 4 x 100 m teatejooksus sai sama värviga ristitud USA nelik (Tyson Gay, Leonard Scott, Shawn Crawford, Justin Gatlin) esikoha hooaja tippaja 38,33-ga.

USA nelikud olid kiireimad ka 4 x 400 m teatejooksus. Meestest kombineeris Punane nelik koosseisus Tyree Washington (etapiaeg 45,4), Derrick Brew (45,0), Otis Harris (44,7) ja Wallace Spearmon (45,0) lõpuajaks 3.00,09, Sinine meeskond (LaShawn Merritt, Andrew Rock, Kerron Clement,  Darold Williamson) jäi maha 0,10 sekundiga. Naiste jooksus andis Lashinda Demuse, Monique Hennagani, Monique Hendersoni ja Sanya Richardsi koostöö võiduajaks 3.23,51. Jamaica sai 3.26,85-ga teise koha.