* Eesti noorte meistrivõistlustel vabamaadluses võitis Toomas Tammik kadettide vanuseklassis pronksmedali. Head maadlust näitas Toomas ka rahvusvahelistel võistlustel Riias, kus Baltimaade ja Moskva oblasti noortega konkureerides saavutas samuti kolmanda koha.

* Järvamaa koolinoorte karikavõistlustel murdmaajooksus võitis Martin Adusoo juunioride 3000 m distantsi. Poiste C-vanuseklassi 500 m jooksu lõpetas Jürmo Jürgen 4.kohaga.

* Paide-Türi rahvajooksul saavutas Martin Adusoo kuni 18-aastate poiste arvestuses 2.koha. Poole lühemal maal Kirnast Türile võitis kõiki 13-14 aastasi poisse Hardo Reinart. Hardo võitis ka kõigi selle distantsi erinevate vanusegruppide võitjate vahel korraldatud joonejooksu ning eriauhinna- digifotoka. Oma vanusegrupis jõudsid esikümnesse ka Cen Trossmann, Jürmo Jürgen, Bert Tippi, Rauno Reinart, Deivi Teppan, Eva Perejainen, Madli Adusoo ja Helena Tammik.

* Traditsioonilisel Koeru sügisjooksul suusaradadel jätsid võidud koju Martin Adusoo meeste 3,5 km ja Jarmo Jürgen poiste 1,5 km rajal. Teise koha saavutasid Deivi Teppan, Gedrig Galkovski ja Hardo Reinart. Kolmandat kohta olid väärt Ave Lagenõmm, Mari-Liis Pihlak, Bert Tippi ja Marion Adusoo.

* Ajalooline hetk sündis 12.oktoobril kui Koeru KK staadionil võisteldi esimest korda meie vallas vasaraheites. Parimad tulemused olid Märt Mölteri 30.60 5-kilose ja Deivi Teppani 24.11 3-kilose vasaraga.