Türi Majandusgümnaasiumi noor 29. juuli 16-aastaseks saav kergejõustikuneiu pälvis Marokos Marrakeshis kuumas kliimas võisteldes noorte (U-18) kergejõustiku maailmameistrivõistlustel kokkuvõttes seitsmevõistluses seitsmenda koha 5271 punktiga, mis on tema isiklik ja ka Järvamaa uus noorterekord sellel alal.

Reedel alustas Grit võistlus 100 meetri tõkkejooksuga, kus ta jooksis välja aja 13,79. Oma jooksus oli ta parim. Kokkuvõttes andis see aeg 1008 punkti ning oli päeva paremuselt kolmas. Veel kiiremad suutsid olla vaid prantslanna Laetitia Denis (13,58 - 1039 punkti) ja venelanna Tatjana Tðernova (13,62 - 1033 punkti). Tegu oli ka uue Järvamaa noorterekordiga.

Reedel kavas olnud teine ala oli kõrgushüpe. Grit sai jagu kõrgusest 1.66 esimesel katsel. Kolm katset kõrgusel 1.69 ebaõnnestusid kõik kahjuks. Kokkuvõttes andis see tulemus 806 punkti ning 11. koha jagamise sellel alal. Peale kaht ala oli Grit 1814 punktga kohe teise eestlase Ebe Reieri järel kaheksas.

Kolmanda alana oli kavas kuulitõuge. Grit tõukas 4 kg raudmuna 10 meetri ja 94 sentimeetri kaugusele. Griti seeria oli 10.25-10.89-10.94, Tulemus oli väärt 591 punkti ja alal 8. kohta. Peale kolme ala oli tõusis Grit 1 koha võrra seitsmendaks 2405 punktiga.

Esimese päeva viimasel alal – 200 meetri jooksus – sai Grit kirja aja viimase viienda jooksu võitjana aja 25,36 (tuul + 0,7 m/s). Tulemus oli päeva paremuselt 10nes aeg (väärt 854 punkti). Esimese päeva lõpuks oli Grit 3259 punktiga kaheksas. Tulemus 25,36 ületab ühtlasi ka Griti ema Deivi Jääratsi nimel olnud A-klassi rekordit 25,60, mille Deivi jooksis enam kui 20 aastat tagasi Kiievis.

Teise päeva esimesel alal kaugushüppes oli Griti tulemus 5.75 (seeria X-5.75-5.75). Punkte teenis 774 ja alal 8. koht. Peale viit ala tõusis Grit seitsmendale kohale 4033 punktiga.

Seitsmevõistluse eelviimasel alal odaviskes sai Grit kirja 38.56 (X-38.56-X). Punkte tuli juurde 640. Alal tasuks viske eest üheksas koht ning enne viimast ala, 800 meetri jooksu, tõusis Grit kuuendale kohale 4673 punktiga.

Aeg 2:37.84 oli omas jooksus väärt 6. kohta ja lisas 598 punkti juurde Griti kogusummale, mis kokkuvõttes oli 5271 punkti.

Kokku lõpetas võistluse 35 noort mitmevõistlejat.