Türil toimusid 1985-1986 ja 1987-1988 aastal sündinute maakonna talvised meistrivõistlused. Tundus, et need kes on harjutanud ja need kellel on huvi võistlema minna ka vabariiki tulid võistlema.

Puudusid Audentese Spordikoolis õppivad Karol Kull, Indrek Nuiamäe ja Tanel Grauberg. Rõõmustas aga, et Toivo Evardi tõi välja uued tegijad tüdrukud Paide Ühisgümnaasiumist. Ka tulemuste poolest ei saa kurta. Nende võistluste põhjal tundub, et Ann Hiiemaa on konkureerimas ka vabariigis kõrgete kohtade pärast. Ta võitis paigalt kolmikhüppe tulemusega 7.55 ja kuulitõuke resultaadiks sai 12.00, mis on mõlemad head tulemused.

Teised on veel noored, nendelt on häid tulemusi oodata ehk järgmisel aastal.

Poiste klassis võitis Paide Ühisgümnaasiumi noormees Mattis Torn 30 meetri jooksu 4,22; 35 m tõkkejooksu 5,51; kõrgushüppe 1.65 ja paigalt kolmikhüppe 7.73. Paide Gümnaasiumi poiss, heitjana tuntud Vallo Vinter võitis kuulitõuke 12.12-ga ja üllatavalt ka 1000 meetri jooksu ajaga 2.59,3.

See näitab, et mitmekülgne treening sellises vanuses on õige. Juunioride klassi 30 meetri jooks oli põnevust tõotav ja nii juhtuski. Finaali võitis kindlalt Edgar Niglas Türi Gümnaasiumist türilase Silver Kundeli ees - ajad vastavalt 3,98 ja 4,08. Kuid teises finaalis jooksis Paide Ühisgümnaasiumi noormees Tanel Paabos 4,01 mis andis viienda koha. 35 meetri tõkkejooksu võitis Silver Kundel hea ajaga 5,18. Asso Prii Paide Ühisgümnaasiumist vorm näib olevat tõusuteel. Ta võitis kindlalt nii kõrgushüppe 1.85 ja paigalt kolmikhüppe 8.56.

Türil harjutamas käivale Roosna-Alliku noormehel Artur Müüril ei olnud mingeid raskusi võita väljas peetud 1000 meetri jooksu ajaga 2.44,4. Kuulitõukes tõukas Türi Gümnaasiumi noormees Lennar Sild esmakordselt üle 14 meetri. Võidutulemus Andrei Stepanovi 13.63 ees oli 14.10.
Nüüd jääb oodata juba tulemusi vabariiklikelt võistlustelt Tallinnas.